خانه

XIAMEN POWERWAY ADVANCED MATERIAL CO., LTD. کارخانه تور

چت IM آنلاین در حال حاضر
 • خط تولید

  در سال 2008 خط تولید ویفر کاربید سیلیکون 2 اینچی با موفقیت اشکال زدایی فنی را به اتمام رساند ، اکنون متوجه تحقیق و توسعه و ساخت ویفرهای 6 اینچی SiC برای SBD ، پین ، MOSFET و دستگاه های دیگر می شود.

  PAM-XIAMEN دارای تجهیزات پیشرفته بین المللی کوره epitaxial MOCVD و خصوصیات اپیتاکسیال ، خط تولید تراشه نیمه هادی مرکب 6 اینچی ، ویفر در سیستم تشخیص تراشه ، سیستم تست قابلیت اطمینان و سیستم توسعه نرم افزار است.: نیترید گالیم نیترید (GAN) مواد بستر نیمه هادی ، GaN / AI2O3 ظرفیت بستر کامپوزیت ، بستر تک بلوری GaN و تجهیزات اپیتکسی فاز بخار هیدرید (HVPE) و غیره ظرفیت تولید ماهانه 150 میلی متر GaN روی ویفرهای epitaxial Si به 800wafers می رسد و 4-8 اینچ GaN روی ویفرهای epitaxial SiC / یاقوت کبود با موفقیت تولید شده است . ویفر epitaxial با حفظ کریستال بالا ، یکنواختی بالا و قابلیت اطمینان بالا از مواد epitaxial ، که می تواند به طور کامل نیازهای دستگاه های الکترونیکی دارای ولتاژ بالا در صنعت را برآورده سازد.

  PAM-XIAMEN مشغول تولید انبوه ویفرهای epitaxial GaN 650 اینچ 650 ولت مبتنی بر سیلیکون برای لوازم الکترونیکی قدرت بوده که عمدتاً در مدیریت انرژی ، اینورتر خورشیدی ، وسیله نقلیه برقی و درایو موتور صنعتی و سایر زمینه ها استفاده می شود. در زمینه مایکروویو و فرکانس رادیویی ، این شرکت اقدام به تولید مواد اپیتاکسیال نیترید گالیم نیترید مبتنی بر سیلیکون کرده است ، تحقیق و توسعه و آماده سازی صنعتی ویفرهای فرکانس رادیویی نیز راه اندازی شده است.

 • OEM / ODM

  PAM-XIAMEN سفارش OEM یا ODM را تحت توافق NDA قبول می کند ، معمولاً برای سری epi ، طراحی سفارشی اغلب انجام می شود ، زیرا محققان و کاربران نهایی ترجیح می دهند یک مشکل ثابت را حل کنند و برای اتخاذ این دستگاه ثابت باید طراحی را تنظیم کنند.

 • تحقیق و توسعه

  تیم تحقیق و توسعه ، که به تحقیق و توسعه و تحقیقات کاربردی می پردازد (در مقایسه با تحقیقات اساسی). متفاوت از بخش فناوری ، که برای حل مشکلات دشوار در تولید است ، بخش تحقیق و توسعه تحقیق و توسعه ویفرهای جدید است ، علاوه بر این ، وظیفه تحقیق و توسعه توسعه شمش های بزرگتر ، اندازه ویفر بزرگتر اما نقص های کوچکتر و BOW و غیره است.

اطلاعات تماس
XIAMEN POWERWAY ADVANCED MATERIAL CO., LTD.

تلفن: 86-592-5601404

فکس: 86-592-5563272

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)